22.02.2010 // Вилучено контрафактні диски


Компания RedBull, занимающаяся производством энергетических напитков, отсудила домен RedBullSucks.com у жителя американского штата Кентуки Карла Гамела.

17 лютого 2010 року в м. Маріуполь державним інспектором з питань інтелектуальної власності в Донецькій області спільно з працівниками обласного управління Служби безпеки України вилучено контрафактні компакт-диски. 

Операцію проведено згідно з наказом від 24.11.2009 року "Про затвердження програми скоординованих дій правоохоронних та контролюючих органів по боротьбі з незаконним виробництвом, розповсюдженням і реалізацією аудіо- та відеопродукції, компакт-дисків, інших об'єктів права інтелектуальної власності та для забезпечення прав УЄФА". 

Під час перевірки мережі магазинів "Мир дисков", розташованих у центральній частині м. Маріуполь, виявилося, що на вітринах знаходиться ліцензійна продукція, а в шафах, скринях та антресолях – велика кількість "піратських" дисків без контрольних марок. Продукція, вироблена за межами України, містила аудіовізуальні, музичні твори, комп'ютерні ігри, програмне забезпечення тощо. Встановлено, що всі магазини належать одній особі, але зареєстровані на різних суб'єктів підприємницької діяльності. 

Усього вилучено понад 14 000 примірників дисків, загальна вартість яких – майже 500 000 грн. За результатами перевірок ухвалено рішення про порушення кримінальних справ за ст.ст. 176 та 203-1 Кримінального кодексу України.

Источник: http://www.sdip.gov.ua   


    Content © 2009-2010 stepTM

кожаные портфели SHEFF деловая кожгалантерея PROFESSIONAL юридические услуги, консультации адвокатов, юристов газета частный предприниматель