17.02.2011 // УЄФА задоволений захистом його об’єктів інтелектуальної власності в Україні


8 лютого 2011 року відбулася нарада за участю представників УЄФА, Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів, Місцевого організаційного комітету «ЄВРО 2012 Україна», а також Державного департаменту інтелектуальної власності (Держдепартаменту).  

Представники УЄФА підкреслили надзвичайно високий рівень взаємодії з Держдепартаментом з питань правової охорони інтелектуальної власності УЄФА в порівнянні з тим, яким відзначалася організація попередніх турнірів УЄФА. Було відзначено, що Україна дуже відповідально поставилася до захисту прав інтелектуальної власності УЄФА та продемонструвала старанність і результативність у виконанні поставлених завдань. Була висловлена вдячність Держдепартаменту, Державному підприємству «Український інститут промислової власності», які беруть участь у підготовці до проведення Чемпіонату Європи з футболу ЄВРО 2012.  

Під час наради представниками юридичного департаменту УЄФА було презентовано програму захисту прав УЄФА, у якій сформульовані основні принципи дій організацій, відповідальних за проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу ЄВРО 2012.  

Держдепартаментом на виконання Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу забезпечено дослідження майже 30 000 національних заявок, міжнародних реєстрацій на знаки для товарів і послуг та національних заявок на промислові зразки; виявлення 16 заявок, які суперечать іншим заявкам або реєстраціям УЄФА; розробку та видання посібника «Методичні рекомендації щодо державної реєстрації прав на інтелектуальну власність Об’єднання європейських футбольних асоціацій та його комерційних партнерів» і брошури «Інтелектуальна власність Об’єднання європейських футбольних асоціацій. Законодавство про правову охорону та захист в Україні»; організовано та проведено регіональні науково-практичні семінари на тему: «Набуття і захист прав інтелектуальної власності Об’єднання європейських футбольних асоціацій та його комерційних партнерів». 

Учасники заходу приділили велику увагу питанню подальшої співпраці з УЄФА, обговоривши шляхи взаємодопомоги у визначенні потенційних загроз порушення прав інтелектуальної власності чи паразитичного маркетингу, а також шляхи підтримки зусиль органів влади та УЄФА в цих питаннях.  

На завершення заходу керівник юридичного департаменту УЄФА Дітер Келенберг висловив задоволення від проведеної зустрічі, а також сподівання, що наступна нарада, яка відбудеться за два тижні за участі представників правоохоронних органів та Держдепартаменту, буде ще більш плідною.  

Джерело: http://www.ukrpatent.org   


    Content © 2009-2010 stepTM

кожаные портфели SHEFF деловая кожгалантерея PROFESSIONAL юридические услуги, консультации адвокатов, юристов газета частный предприниматель