08.08.2011 // В Україні зареєстровано 60-тисячний патент на корисну модель


10 червня 2011 року до відповідного державного реєстру внесено 60 000-й патент України на корисну модель "Дисковий екструдер".

Автори: Ігор Мікульонок, Сергій Сафонов, Дмитро Швед, Микола Швед.

Корисна модель належить до обладнання для переробляння полімерних матеріалів і матеріалів з їх використанням, зокрема до екструзійного обладнання, і може бути застосована у складі технологічних ліній для виготовлення плівкових, листових або погонажних виробів.

В основу корисної моделі покладено задачу вдосконалити дисковий екструдер, у якому його нове виконання забезпечує активний вплив на температуру перероблюваного матеріалу, а отже і на показники якості одержуваної продукції.

Поставлена задача вирішується тим, що в дисковому екструдері, що містить корпус із завантажувальним і розвантажувальним отворами і змонтованим у ньому з можливістю обертання диском, механізм регулювання величини дискового проміжку між корпусом і диском, установлений на вході у завантажувальний отвір дозатор сировини, розміщений на виході з розвантажувального отвору розплавопровід, оснащений компенсувальним елементом, виконаним у вигляді підпружиненого плунжера і з'єднаним з регулятором продуктивності дозатора, згідно з пропонованою корисною моделлю новим є те, що розплавопровід додатково оснащено датчиком температури, з'єднаним з регулятором частоти обертання диска і величини дискового проміжку між корпусом і диском.

Джерело: http://www.ukrpatent.org   


    Content © 2009-2010 stepTM

кожаные портфели SHEFF деловая кожгалантерея PROFESSIONAL юридические услуги, консультации адвокатов, юристов газета частный предприниматель