03.03.2011 // Сполучені Штати і Україна приймають План дій з поліпшення захисту прав інтелектуальної власності в Україні


Офіс Торговельного представника США та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України 14 лютого 2011 року повідомили про прийняття Україною Плану дій з поліпшення захисту прав інтелектуальної власності в Україні. Сполучені Штати і Україна погодили План дій у ході третьої зустрічі Американсько-Української Ради з торгівлі й інвестицій, що відбулася у Києві в жовтні 2010 року.

"Я задоволений нещодавнім заходом уряду України із початку запровадження кроків, передбачених Планом дій, який тепер можна переглянути на вебсайтах Офісу Торговельного представника США та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України",- сказав Торговельний представник Рон Кірк.- "Покращений захист і забезпечення дотримання прав інтелектуальної власності - життєво необхідний крок для поліпшення бізнесового і інвестиційного клімату в Україні".

"Уряд України вживатиме заходів із виконання рішень на захист прав інтелектуальної власності згідно Плану дій, узгодженого під час третьої зустрічі Ради з торгівлі й інвестицій", - підкреслив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Василь Мармазов.

Уряди США і України продовжать співпрацю у царині захисту інтелектуальної власності, а також у інших сферах, про які йдеться в Угоді про торговельне та інвестиційне співробітництво, з метою поліпшення бізнесового і інвестиційного клімату в Україні.

У 2010 році двостороння торгівля між США і Україною перевершила обсягом два мільярди доларів, збільшившися на 70 відсотків до показників 2009 року.

Державний департамент інтелектуальної власності на переговорах щодо розробки та погодження Плану дій з поліпшення захисту прав інтелектуальної власності в Україні представляв заступник голови Держдепартаменту Володимир Дмитришин.

Джерело: http://www.ukrpatent.org   


    Content © 2009-2010 stepTM

кожаные портфели SHEFF деловая кожгалантерея PROFESSIONAL юридические услуги, консультации адвокатов, юристов газета частный предприниматель