02.10.2012 // Google отримала патент на технологію Face Unlock


Представники Google заявили, що компанії вдалося отримати патент на біометричну технологію розблокування екрану портативного пристрою за допомогою камери - Face Unlock. Завдяки даній функції, яка вже реалізована в Android 4.0 Ice Cream Sandwich, користувач може зняти блокування зі смартфона або планшета, навівши камеру гаджета на власне обличчя.

Після того, як дана функція дебютувала на ICS, стало відомо, що американська корпорація Apple подала заявку на патент аналогічною технологією ще в 2010 році. Тим не менш, система Face Unlock від Google базується на розробці компанії PittPatt, запатентованої в 2007 році.

Незважаючи на те, що функціонал технології у Apple і Google схожий, система його виконання все-таки відрізняється. Крім того, патент Apple поширюється тільки на iOS-гаджети, в той час як Google запатентувала технологію для будь-якого пристрою, оснащеного камерою, включаючи персональні комп'ютери, смартфони, планшети, ноутбуки та інші пристрої.

Пошуковий гігант представив Face Unlock на затвердження в патентне бюро в 2011 році, якраз перед виходом Android 4.0.

 

Джерело: http://www.ip-centr.kiev.ua

    


    Content © 2009-2010 stepTM

кожаные портфели SHEFF деловая кожгалантерея PROFESSIONAL юридические услуги, консультации адвокатов, юристов газета частный предприниматель